تشکر

با تشکر و قدر دانی از آقای محسن نوع پرور ،دوست خوبم که زحمت طراحی قالب رو کشيدن.

35.gif

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Jimmy Norton

دوست عزیز وب لاگ من هم Update شد, در صورت درخواست Link برای من پیغام بگذارید. این هم یک قسمت از مطلب جدید : (آخرین ایده مایکروسافت برای مطرح کردن کامپیوتر قابل حمل، به زمان بسیار گذشته و ساخت کامپیوتر جیبی (Pocket PC) باز می گردد. چندی پیش، غول نرم افزاری جهان با همکاری شرکت های سخت افزار، نوعی جدید از پردازش قالمی موسوم به Tablet PC را به جهان معرفی کرد..)، در ظمن حتما از وبلاگ شخصی من در http://Jimmy.blogsky.com دیدن و با نظرات سازنده خود من را یاری کنید متشکرم.

Jimmy Norton

بابا لينک مارو چرا حذف کردی؟

Jimmy Norton

منم می تونم از لينک دونی شما کپی ور دارم؟؟

mortza

سلام وبلاگت قشنگه موفق باشی

ehsan

قالب جديدت خيلي زيباست و اميدوارم به زودي باز ببينمت. لطفا هر وقت برگشتي خبر بده. آسماني باشي

alex

بيتا جون سلام اميدوارم در کنکور موفق باشی !!!/(-:

حامد

Red Bita جون سلام ، احوال شما بدون مقدمه میر[و]م سر اصل مطلب ، من توی وبلاگی که اون بالا آدرسش رو نوشتم یه لینک به شما دادم ، گفتم شاید شما هم یه لینکی به ما بدی ، البته اگر لینک هم ندی خیالی نیست ! چون یه روز هم نوبت من می شه واست لینک بدم ، ببینی به یکی دیگه لینک می دم ، جاتم اصلا خالی نیست !!! شوخی کردم ، راستی همون جوری که به نتوند هم گفتم این تمپلیت بی ریخت وبلاگم رو تا چند هفته دیگه عوض می کنم (قول می د[ه]م) پس تا اون موقع لطفا تحملش کنید ، راستی یادم رفت هندوانه ها : عجب وبلاگ مفیدی داری شما ، عجب قالب قشنگی ، به به! چه قدر وبلاگ شما جالب و خوندنیه ، من که از خوندنش سیر نمیشم . مواظب باش هندوانه ها از زیر بغلت نیفته! ، من باید برم چند هندوانه هم زیر بغل بر و بچه های iprodev بذارم موفق و پیروز و با نشاط باشی به اضافه همه آرزوهای خوب دنیا ( مثل قبولی در کنکور !)

Hala !!

سلام !! اينم از کنکور که فردا داری ...... موفق باشی . بعدش ببينم چی کار ميکنی . بای بای

حامد

(توجه : فقط مخصوص غير حرفه اي ها ) پيشنهاد براي افزايش شمار بازديد کنندگان در وبلاگ هاي آماتور ، لطفا به وبلاگ من بياييد و در اين مورد پيشنهاد بديد و پيشنهادات و نطرات من و ساير دوستان رو در اين مورد بخونيد.... متشکرم

فرهاد

اين آقا محسن وب لاگش چی شده؟!